אודות

ברוכים הבאים לקניון סנטר 1

הקניון הראשון של ירושלים.

הקניון ממוקם סמוך לעורקי התחבורה המרכזיים של ירושלים, צמוד לתחנה המרכזית ולתחנת הרכבת הקלה, ובקרוב גם לתחנת הרכבת החדשה לירושלים. הוא מציע תמהיל אפשרויות גדול ומגוון של חנויות, בתי קפה, מסעדות ושירותים לקהל רחב מירושלים ומכל הארץ.

ייחודו של הקניון הוא באווירה המשפחתית, הבטוחה והנעימה ובתמהיל הייחודי שתמצאו פה, המותאם גם לקהל דתי חרדי. אצלנו תוכלו להינות מחנויות אופנה מובילות וייחודיות, וכן חנויות של רשתות שמציעות כאן בנוסף למגוון הרגיל, גם מגוון ייחודי של בגדים ומוצרים המותאמים לקהל הדתי.

קפה עם חברה? מפגש עסקי?
בקניון תמצאו בתי קפה ומסעדות באווירה נעימה וחמימה ובכשרויות מהודרות. בנוסף לחנויות מסחריות, בקניון ממוקמים מכוני כושר נפרדים לנשים ולגברים, מכוני יופי וקוסמטיקה, מספרות, פארם, מתפרה, מרפאה ועוד.

הכניסות לקניון נמצאות ברחובות ירמיהו ויפו על ציר הכניסה המרכזי לירושלים. לרשות המגיעים ברכב עומדים כ-700 מקומות חניה בשני חניונים: חניון מערבי (מרכז התחנה) וחניון מזרחי (סנטר 1). הכניסה אליהם מרחוב הצבי. לרשות הקהל הדתי עומד בית כנסת פעיל בקומה 2.

אתם מוזמנים להתעדכן באתר ובפייסבוק שלנו במגוון הפעילויות הגדול שאנו עורכים במהלך השנה למשפחות, ילדים ומבוגרים – חגיגות, הופעות וירידים.

נשמח לראותכם!